Activejet Activejet ATC-067BNX Toner (zamiennik Canon CRG-067H BK; Supreme; 3130 stron; czarny)
Symbol: ATC-067BNX
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 211.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATC-067BNX
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 211.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Kod OEM | Canon CRG-067H BK |
| Model | Zamiennik |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 3130 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zastępuje | Canon CRG-067H BK |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | Canon i-SENSYS: MF651Cw/655Cdw/657Cdw. Canon Satera: MF656Cdw, MF654Cdw. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wersja | Supreme |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 535mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 170mm |
• Nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika; utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Nie wdychaj pyłu z tonera.
• Unikaj kontaktu z oczami, skórą i odzieżą.