Xerox Xerox 006R04678 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Cyjan
Symbol: 100051270
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 624.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100051270
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 624.00
| Specyfikacja | |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość | 1 szt. |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 2000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kompatybilność | Xerox C410 Colour Printer Xerox VersaLink C415 Colour Multifunction Printer |
| Głębokość opakowania | 185 mm |
| Wysokość opakowania | 90,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 290 g |
| Wymiary opakowania | 117,1 x 184,9 x 90,4 mm (4.61 x 7.28 x 3.56") |
| Szerokość opakowania | 117 mm |
| Waga przesyłki | 0,286 kg (0.63 funtów) |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty | CE, UKCA |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 188mm |
| Długość | 95mm |
| Wysokość | 122mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com