Xerox Xerox 006R01760 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Purpurowy
Symbol: 006R01760
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 742.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 006R01760
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 742.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 28000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | AltaLink C8145/C8155/C8170 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 465mm |
| Wysokość | 65mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com