Xerox Xerox 006R01702 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Cyjan
Symbol: 006R01702
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 525.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 006R01702
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 525.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 15000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | AltaLink C8030/C8035/C8045/C8055/C8070 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 470mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 70mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com