Activejet Activejet ATH-2122YN Toner (zamiennik HP 212A W2122A; Supreme; 4500 stron; żółty)
Symbol: ATH-2122YN
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 375.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-2122YN
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 375.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 4500 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kod OEM | HP 212A W2122A |
| Zastępuje | HP 212A W2122A |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet Enterprise: M554dn, M555dn, M555x. HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP: M578dn, M578f, M578z, M578c. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wersja | Supreme |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 355mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 125mm |
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Nie wdychać pyłu tonera.