Activejet Activejet ATH-151NX Toner (zamiennik HP 151X W1510X; Supreme; 9700 stron; czarny)
Symbol: ATH-151NX
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 371.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-151NX
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 371.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kod OEM | HP 151X W1501X |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zastępuje | HP 151X W1501X |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 9700 stron(y) |
| Kompatybilność | HP LaserJet Pro: 4003dw, 4003dn. HP LaserJet MFP: 4103fdw, 4103fdn. |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia | New |
| Wersja | Supreme |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Szerokość | 195mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 335mm |