Xerox Xerox 006R01662 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Żółty
Symbol: 006R01662
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 735.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 006R01662
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 735.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 34000 stron(y) |
| Kompatybilność | C60/C70 |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 365mm |
| Wysokość | 200mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com