Xerox Urządzenie wielofunkcyjne B105V_BI 20ppm A4 druk/kopia/skan/USB/WIFI
Symbol: B105V_BI
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 890.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: B105V_BI
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 890.00
Urządzenie wielofunkcyjne Xerox B105
Kompaktowe czarno-białe urządzenie wielofunkcyjne stworzone z myślą o Twoim stylu pracy.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
B105V_BI |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka Kopiarka Skaner |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A4 76 x 127 mm 216 x 356 mm (Legal) |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry kopiowania |
Rozdzielczość:
|
| Parametry skanowania |
|
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 21 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Obciążenie miesięczne | 1500 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | GDI |
| Procesor drukarki |
600 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 128 MB |
| Ilość podajników papieru | 2 |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru |
100 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu Etykiety Papier wstępnie zadrukowany Karton Papier cienki Papier gruby Papier typu bond Papier Koperty |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 Windows Server 2022 Windows 10 Mac OS Linux Ubuntu Windows 11 Windows Server 2019 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Niebieski Biały |
| Wysokość | 406 mm |
| Szerokość | 360 mm |
| Głębokość | 257 mm |
| Waga | 7.5 kg |
| Oznaczenia | |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com