Brother Urządzenie wielofunkcyjne DCP-L1630W laser mono/A4/USB/W(LAN)/20ppm
Symbol: DCPL1630WYJ1
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 704.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DCPL1630WYJ1
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 704.00
Brother DCP-L1630W to kompaktowe wielofunkcyjne urządzenie laserowe
Urządzenie DCP-L1630W oferuje elastyczne opcje łączności zamknięte w kompaktowej obudowie, dzięki czemu można niezawodnie drukować, skanować i kopiować
Kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne DCP-L1630W, które zostało zaprojektowane z myślą o małych przestrzeniach. Stanowi idealne urządzenie do domu i małego biura. Wyposażone w elastyczne opcje łączności, które ułatwiają konfigurację i użytkowanie.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
DCP-L1630W |
| Obszar zastosowań | Biuro Dom |
| Funkcje urządzenia | Drukarka Kopiarka Skaner |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | 216 x 356 mm (Legal) A5 216 x 330 mm (Folio) A4 B5 216 x 279 mm (Letter) 267 x 184 mm (Executive) |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 2400 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 20 str/min |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Obciążenie miesięczne | 2000 arkuszy/miesiąc |
| Zainstalowana pamięć | 128 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier Papier z recyklingu |
| Gramatura papieru (min.) | 65 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 105 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS Chrome OS Windows Linux |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct WiFi |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 255 mm |
| Szerokość | 385 mm |
| Głębokość | 340 mm |
| Waga | 7.3 kg |
| Video | |
| Oznaczenia | |
Brother International (Nederland) B.V.
Zanderij 25
1185ZM Amstelveen
Netherlands
support@brother.com