HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne Envy Photo 7230 All-in-One B63JVB
Symbol: B63JVB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 648.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: B63JVB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 648.00
Urządzenie wielofunkcyjne HP Envy Photo 7230
Wszystkie zdjęcia będą wyraziste. Przechodź płynnie od drukowania żywych zdjęć wysokiej jakości i spersonalizowanych kreacji do codziennych dokumentów.
Drukowanie wysokiej jakości zdjęć
Drukuj dokumenty i fotografie bez marginesów, które wyglądają jak na ekranie, dzięki pozwalającej na rzeczywiste odwzorowanie kolorów technologii HP.
Niech każde zdjęcie stanie się arcydziełem
Spraw, aby każda chwila była niezapomniana, dzięki prostym narzędziom do edycji i konfigurowalnym szablonom.
Łatwe drukowanie, nieskończone możliwości
Steruj płynnie drukowaniem dzięki dużemu, intuicyjnemu, kolorowemu ekranowi dotykowemu.
Elegancka i zrównoważona konstrukcja
Zmodernizuj swoją przestrzeń dzięki eleganckiej i wydajnej konstrukcji, która idealnie uzupełnia przestrzeń pracy lub salon.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
B63JVB |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Skaner Kopiarka Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A6 No. 10 104 x 239,4 mm DL 110 x 220 mm C6 114 x 162 mm C5 162 x 229 mm 100 x 300 mm Koperta A2 110,3 x 144,9 mm A4 B5 100 x 150 mm 130 x 130 mm 130 x 180 mm A5 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 15 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 10 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 1000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | HP PCL 3 GUI |
| Zainstalowana pamięć | 256 MB |
| Maksymalna pamięć | 256 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier Papier fotograficzny Koperty Karty |
| Gramatura papieru (min.) | 75 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux Mac OS Windows Windows 10 Windows 11 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały Beżowy |
| Wysokość | 190.5 mm |
| Szerokość | 460 mm |
| Głębokość | 383 mm |
| Waga | 6.91 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |