HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne Smart Tank 675 28C12A
Symbol: 28C12A
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1035.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 28C12A
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1035.00
Smart Tank 675
Uprość drukowanie w warunkach domowych dzięki mobilnej konfiguracji, drukowi dwustronnemu, inteligentnym przyciskom, czujnikom niskiego poziomu tuszu i znacznie rzadszym przestojom. Zwiększ swoje oszczędności, wykorzystując oryginalny tusz HP dołączony do zestawu, który wystarczy nawet na trzy lata.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Smart Tank 675 |
| Obszar zastosowań | Dom Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka Kopiarka Skaner |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A5 A4 B5 C6 114 x 162 mm A6 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 12 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 7 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 3000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | HP PCL 3 GUI |
| Zainstalowana pamięć | 128 MB |
| Maksymalna pamięć | 128 MB |
| Podajnik papieru |
150 arkuszy |
| Odbiornik papieru |
100 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier Papier fotograficzny Papier cienki Papier matowy Papier błyszczący |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 250 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS Windows 7 Windows 10 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Kolor | Biały Grafitowy Niebieski |
| Wysokość | 198.55 mm |
| Szerokość | 427.54 mm |
| Głębokość | 440.73 mm |
| Waga | 6.38 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |