Xerox Toner Xerox DMO 6510 (106R03488) (5,5k)
Symbol: 106R03488
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 671.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 106R03488
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 671.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 5500 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność | Phaser 6510, WorkCentre 6515 |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 60mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 65mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com