Xerox Toner Xerox 106R01602 (oryginał ; 2 500 stron; czerwony)
Symbol: 106R01602
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 334.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 106R01602
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 334.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 2500 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność | Phaser 6500; WorkCentre 6505. |
| Waga wraz z opakowaniem | 136 g |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 200 x 50 x 68 mm |
| Kasetka pojemności | 2,500 ark. |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 55mm |
| Wysokość | 70mm |
• Nie wdychać pyłu z tonera.
• Tonery należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com