VIEWSONIC Viewsonic VA VS19992 monitor komputerowy 81,3 cm (32") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD LED Czarny
Symbol: VA3208-4K-HD
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 1744.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: VA3208-4K-HD
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 1744.00
| Specyfikacja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pobór mocy (max) | 42 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 40 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 32 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 37 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Głębokość (bez podstawy) | 59,2 mm |
| Waga (bez podstawy) | 5,5 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 427,5 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 714,3 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,6 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 520,3 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 714,3 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 231 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Głębokość opakowania | 125 mm |
| Szerokość opakowania | 766 mm |
| Wysokość opakowania | 510 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,2 kg |
| Przewody | HDMI |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Rozmiar plamki | 0,182 x 0,182 mm |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 24 - 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 15 - 140 kHz |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 104% |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Ekran matowy | Tak |
| Typ matrycy | VA |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 80 cm |
| Rozmiar obrazu (w poprzek) | 80 cm |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 72% |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Standard gamy kolorów | NTSC |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 50000000:1 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| OSD | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| HDMI | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| HDCP | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Certyfikaty zgodności | BSMI |
| Certyfikaty zgodności | PSE |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | VCCI |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | Kompatybilność elektromagnetyczna (EMC) |
| Certyfikaty zgodności | BIS |
| Certyfikaty zgodności | CB |
| Waga produktu | 6,6 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Wysokość brutto palety | 2,19 m |
| Szerokość brutto palety | 121,9 cm |
| Długość brutto palety | 101,6 cm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8528521000 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Szerokość | 481mm |
| Długość | 820mm |
| Wysokość | 162mm |