UBIQUITI Punkt dostępu Unifi 6 In-Wall 573,5 Mbit/s Biały Obsługa PoE U6-IW
Symbol: U6-IW
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 893.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: U6-IW
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 893.00
Punkt dostępu Unifi 6 In-Wall 573,5 Mbit/s Biały Obsługa PoE U6-IW
| Informacje o produkcie | |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s PoE 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 5 GHz 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11g 802.11ax 802.11ac 802.11n 802.11b 802.11a |
| Liczba anten | Nie dotyczy |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Zasilanie |
|
| Oprogramowanie |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 460 g |
| Wymiary |
139.66 x 96 x 31.19 mm |
| Pozostałe parametry |
UniFi Network Version 6.4.52 and later |
| Oznaczenia | |
WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2/WPA3)