Asus Router TUF Gaming BE3600 Dual Band WiFi7
Symbol: TUF-BE3600
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 653.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TUF-BE3600
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 653.00
Dwuzakresowy router gamingowy TUF Gaming BE3600 Wi-Fi 7, wyposażony w wydajny układ SoC Broadcom, oferujący niezwykle wysoką moc obliczeniową i szybkość, funkcję 3-stopniowego przekazywania portów, technologię AiMesh do sieci Wi-Fi typu Mesh oraz pakiet zabezpieczeń AiProtection Pro zapewniający bezpieczeństwo sieci.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
TUF-BE3600 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type A 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port (WAN) 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Standardy | IPv4 802.11a 802.11ac 802.11b 802.11g 802.11n 802.11ax IPv6 802.11be |
| Pasmo | 5 GHz 2,4 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 561 g |
| Wymiary |
274 x 168 x 205 mm |
| Oznaczenia | |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu