Asus Router RT-BE82U WiFi 7 Dual-Band Extendable Router, 4K-QAM, MLO, Five 2.5GbE ports
Symbol: RT-BE82U
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 926.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RT-BE82U
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 926.00
Router ASUS WiFi 7 Dual-Band Extendable, 4K-QAM, MLO, pięć portów 2,5 GbE, zabezpieczenia sieci klasy komercyjnej, kontrola rodzicielska, sieć IoT, sieć dla dzieci i sieć VPN
| Informacje o produkcie | |
| Model |
RT-BE82U |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 5 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port 1 x USB 3.0 |
| Standardy | 802.11g 802.11n IPv6 IPv4 802.11be 802.11ac 802.11b 802.11a 802.11ax |
| Pasmo | 5 GHz 2,4 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
Kontrola rodzicielska
|
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 502 g |
| Wymiary |
238 x 147 x 97 mm |
| Oznaczenia | |
Zapora sieciowa
Ochrona Ai
Instant Guard
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu