TP-LINK Punkt dostępowy naścienny Omada EAP725-WALL BE3600 Dual-Band Wi-Fi7 Access Point PORT: Uplink: 1× 2.5G RJ45 Port; Downlink: 1
Symbol: EAP725-Wall
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 736.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EAP725-Wall
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 736.00
EAP725-Wall
Zoptymalizowana wydajność przewodowa port PoE 2,5G
Wejściowy port PoE 2,5G, port PoE Pass-Through oraz 2 gigabitowe porty RJ45 umożliwiają korzystanie z transferów danych o wysokiej prędkości i łączenie wielu urzadzeń do Twojej gigabitowej sieci. Urządzenia przewodowe, takie jak telefony IP, mogą być zasilane bez konieczności stosowania dodatkowych kabli elektrycznych.
Płynna integracja z Omada SDN
Zarządzaj zdalnie swoimi punktami dostępowymi, przełącznikami i routerami znajdującymi się w wielu lokacjach, a wszystko to z poziomu jednego interfejsu.
| Informacje o produkcie | |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s 2 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Pasmo | 5 GHz 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11ax 802.11a 802.11n 802.11b 802.11g 802.11ac 802.11be |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Zasilanie |
802.3at/bt PoE |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
CE, RoHS |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 365.8 g |
| Wymiary |
143 x 86 x 40 mm |
| Oznaczenia | |
Funkcje transmisji bezprzewodowej