Asus Router RT-BE58 Go Wireless BE3600 Dual Band
Symbol: RT-BE58 Go
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 544.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RT-BE58 Go
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 544.00
Dwuzakresowy router podróżny WiFi 7 (802.11be), do 3600 Mb/s, tethering mobilny 4G i 5G, tryb Public WiFi (WISP), port 2.5G, identyfikatory SSID Guest Network Pro dla VPN, urządzeń IoT i portalu gościnnego, zaawansowane zabezpieczenia sieciowe, zasilanie USB-C Power Delivery
| Informacje o produkcie | |
| Model |
RT-BE58 Go |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s 1 x USB 3.1 Type C 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port (WAN) 1 x USB 3.0 Type A |
| Standardy | IPv6 802.11a 802.11b 802.11g 802.11n 802.11ac 802.11ax IPv4 |
| Pasmo | 2,4 GHz 5 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Zasilanie |
12V/2A, 9V/2A |
| Kolor | Biały |
| Waga | 232 g |
| Wymiary |
99 x 111 x 36 mm |
| Oznaczenia | |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu