Silicon Power Dysk SSD Silicon Power XD80 1TB M.2 PCIe NVMe Gen3x4 TLC 3400/3000 MB/s heatsink (SP001TBP34XD8005)
Symbol: SP001TBP34XD8005
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 784.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SP001TBP34XD8005
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 784.00
| Specyfikacja | |
| NVMe | Tak |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Interfejs | PCI Express 3.0 |
| Podświetlenie | Nie |
| Prędkość zapisu nośnika | 3000 MB/s |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Prędkość odczytu z nośnika | 3400 MB/s |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| NVMe wersja | 1.3 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Certyfikaty | CE, FCC, BSMI, Green dot, WEEE, RoHS, KCC |
| Waga produktu | 11 g |
| Wysokość produktu | 4,8 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 5mm |
| Wysokość | 85mm |
Silicon Power Computer & Communications Inc.
7F., No.106, Zhouzi St, Neihu District
112 Taipei City
Taiwan
service@silicon-power.com