ADATA Dysk SSD ADATA LEGEND 710 1TB M.2 2280 PCIe Gen3x4
Symbol: ALEG-710-1TCS
Dostępność: Duża dostępność 63 szt.
Cena: 713.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ALEG-710-1TCS
Dostępność: Duża dostępność 63 szt.
Cena: 713.00
| Specyfikacja | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (AS SSD) | 2400 MB/s |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Współczynnik TBW | 260 |
| NVMe wersja | 1.4 |
| Prędkość zapisu nośnika | 1800 MB/s |
| Interfejs | PCI Express 3.0 |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Sekwencyjna prędkość zapisu (AS SSD) | 1800 MB/s |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| NVMe | Tak |
| Sekwencyjna prędkość zapisu (CDM) | 1800 MB/s |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (CDM) | 2400 MB/s |
| Losowy odczyt (4KB) | 180000 IOPS |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Prędkość odczytu z nośnika | 2400 MB/s |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO) | 2400 MB/s |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Losowy zapis (4KB) | 150000 IOPS |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Korekcja ECC | Tak |
| Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO) | 1800 MB/s |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 9 g |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Wysokość produktu | 3,13 mm |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 70 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 105mm |
ADATA Technology B.V.
Transpolispark, Siriusdreef 17-27
2132 Hoofddorp
Netherlands
adata_europe@adata.com