ADATA Adata Dysk SSD LEGEND 860 1TB PCIe 4x4 6000/4000 MB/s M.2
Symbol: SLEG-860-1000GCS
Dostępność: Duża dostępność 153 szt.
Cena: 745.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SLEG-860-1000GCS
Dostępność: Duża dostępność 153 szt.
Cena: 745.00
| Specyfikacja | |
| Prędkość odczytu z nośnika | 6000 MB/s |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| NVMe | Tak |
| Prędkość zapisu nośnika | 4000 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Przeznaczenie | PC |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| NVMe wersja | 1.4 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Waga produktu | 9,5 g |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 16mm |
| Wysokość | 105mm |
ADATA Technology B.V.
Transpolispark, Siriusdreef 17-27
2132 Hoofddorp
Netherlands
adata_europe@adata.com