ADATA Dysk ADATA Ultimate ASU630SS-960GQ-R (960 GB ; 2.5"; SATA III)
Symbol: ASU630SS-960GQ-R
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 644.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ASU630SS-960GQ-R
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 644.00
| Specyfikacja | |
| Korekcja ECC | Tak |
| Prędkość zapisu nośnika | 450 MB/s |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 520 MB/s |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Interfejs | SATA |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Losowy odczyt (4KB) | 40000 IOPS |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Typ pamięci | 3D2 QLC |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 960 GB |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Losowy zapis (4KB) | 65000 IOPS |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Certyfikaty | CE, FCC, BSMI, VCCI, KC |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Głębokość produktu | 100,5 mm |
| Szerokość produktu | 69,8 mm |
| Waga produktu | 47,5 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Odporność na wibracje | 20 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 130mm |
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
ADATA Technology B.V.
Transpolispark, Siriusdreef 17-27
2132 Hoofddorp
Netherlands
adata_europe@adata.com