Silicon Power Dysk SSD Silicon Power UD90 500GB M.2 2230 PCIe NVMe
Symbol: SP500GBP44UD9007
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 511.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SP500GBP44UD9007
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 511.00
| Specyfikacja | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | UKCA |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | WEEE |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| NVMe | Tak |
| Prędkość zapisu nośnika | 1700 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 500 GB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| NVMe wersja | 1.4 |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2230 (22 x 30 mm) |
| Prędkość odczytu z nośnika | 4700 MB/s |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Głębokość produktu | 22 mm |
| Wysokość produktu | 3,7 mm |
| Szerokość produktu | 30 mm |
| Waga produktu | 3 g |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 70 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 7mm |
| Wysokość | 85mm |
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Chronić przed wilgocią.
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.
Silicon Power Computer & Communications Inc.
7F., No.106, Zhouzi St, Neihu District
112 Taipei City
Taiwan
service@silicon-power.com