Samsung Monitor 32 cali ViewFinity S80UD VA 3840x2160 UHD 16:9 1xHDMI 1xDP 1xUSB-C 90W 3xUSB-A 5ms PinP/PbyP 60Hz HAS+PIV płaski 3YOn-S
Symbol: LS32D800UAUXEN
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 1559.00
Symbol: LS32D800UAUXEN
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 1559.00
Monitor Viewfinity S8 32 cale 4K UHD 60Hz S80UD LS32D800UAUXEN
Odkryj wszystkie szczegóły
Rozdzielczość UHD
Wizualne mistrzostwo, którego wymagają profesjonaliści. Rozdzielczość UHD (3840x2160) to jeszcze więcej detali dzięki większemu zagęszczeniu pikseli na matrycy. Teraz możesz zanurzyć się w większej szczegółowości obrazu i większej przestrzeni roboczej ekranu, aby realizować swoje najbardziej skomplikowane pomysły.
Doskonały realizm dzięki większej liczbie kolorów
1,07 miliarda kolorów dzięki HDR10
HDR10 zapewnia realistyczne odwzorowanie barw, zarówno ciemniejszych jak i jaśniejszych odcieni. Widząc szerszą gamę kolorów oraz każdy niuans, odkryjesz ponownie satysfakcję z tworzenia kreatywnych projektów.
Podłącz więcej urządzeń
USB-C i port LAN
Wiele portów oznacza lepsze stanowisko pracy. Port USB-C umożliwia jednoczesne ładowanie 90W i przesyłanie danych, a wbudowany port LAN zapewnia bezproblemową łączność Ethernet.
Łatwa i błyskawiczna konfiguracja
Podstawa Easy Setup Stand
Podstawa Easy Setup Stand tworzy idealną przestrzeń roboczą bez użycia narzędzi i śrub. Gdy nadejdzie czas na zmianę konfiguracji, wystarczy nacisnąć przycisk i cieszyć się ulubionym ustawieniem.
Szersze pole widzenia
Ergonomiczna konstrukcja
Ekran o regulowanej wysokości zapewnia lepszy kąt widzenia i komfort pracy. Teraz możesz również obrócić ekran o 90 stopni, co jest idealne do przeglądania długich dokumentów bez konieczności ich przewijania.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model |
S32D800UAU |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 32'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack 1 x USB (Type B) 1 x RJ-45 LAN 3 x USB 3.0 1 x HDMI 1 x DisplayPort 1 x USB (Type C) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 120 mm |
| Certyfikaty | TCO |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 33 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 424.7 mm |
| Wysokość z podstawą | 585 mm |
| Szerokość | 713.9 mm |
| Głębokość | 41.8 mm |
| Głębokość z podstawą | 220 mm |
| Waga | 4.5 kg |
| Waga z podstawą | 6.9 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Samsung - TESAM%, RTSAM%, ATSAM%, UGSAM%, AVSAM%, TVSAM%, URSAM%, HWSAM%, HZSAM%, UPSAM%, ULSAM%, TLSAM% |
SAMSUNG
PO Box 12987
D01F5P Dublin
Ireland
www.samsung.com/support