Ricoh Ricoh Toner SP C252E HC 407719 Yellow
Symbol: Ricoh 407719
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 610.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Ricoh 407719
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 610.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Ricoh |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 6000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kompatybilność | Ricoh: SP C262SFNW, SP C262DNW |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 414mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 187mm |