Ricoh Ricoh SP C310HE kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 406479
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 564.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 406479
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 564.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 6500 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Ricoh |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | SPC320DN / SPC231SF/SPC232SF/SPC311N/312DN/SPC231N/SPC232DN/242DN |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 102mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 178mm |