Ricoh Ricoh Cartridge Model C250 żółty 2300 stron 408355
Symbol: 408355
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 557.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 408355
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 557.00
| Specyfikacja | |
| Model | Zamiennik |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 2300 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Kompatybilność | M C250FWB P C300W. |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 115mm |
| Długość | 410mm |
| Wysokość | 185mm |