PNY Technologies SSD PNY CS900 1TB 2.5" SATA3
Symbol: SSD7CS900-1TB-RB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 513.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SSD7CS900-1TB-RB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 513.00
| Specyfikacja | |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Interfejs | SATA III |
| Typ pamięci | 3D TLC |
| Prędkość odczytu z nośnika | 535 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 500 MB/s |
| NVMe | Nie |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Szerokość | 134mm |
| Długość | 103mm |
| Wysokość | 19mm |