PNY Technologies Dysk PNY CS900 500GB SATAIII
Symbol: SSD7CS900-500-RB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 369.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SSD7CS900-500-RB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 369.00
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Interfejs | SATA III |
| NVMe | Nie |
| Typ pamięci | 3D TLC |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Pojemność pamięci SSD | 500 GB |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Szerokość | 134mm |
| Długość | 102mm |
| Wysokość | 20mm |
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.