OKI OKI 46471104 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 46471104
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 645.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 46471104
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 645.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność z marką | OKI |
| Model | Oryginalny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 7000 stron(y) |
| Kompatybilność | C823dn |
| Technologia druku | Druk LED |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 135mm |
| Długość | 415mm |
| Wysokość | 65mm |