OKI OKI 44844615 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Cyjan
Symbol: 44844615
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 1363.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 44844615
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 1363.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 7300 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kolor produktu | Szary |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zwrot i recykling kaset | Tak |
| Kompatybilność | C822 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 40 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 70 mm |
| Szerokość opakowania | 442 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 700 g |
| Wysokość opakowania | 146 mm |
| Kolor | Tak |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 135mm |
| Długość | 415mm |
| Wysokość | 67mm |