OKI OKI 43979202 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 43979202
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 644.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 43979202
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 644.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 7000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność z marką | OKI |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność | B430d, 430dn, 440dn, MB 460, 470, 480 |
| Głębokość opakowania | 57 mm |
| Wysokość opakowania | 71 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 420 g |
| Szerokość opakowania | 262 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kolor | Nie |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 55mm |