No name Zestaw dronów bojowych Amewi FightStar czerwono-niebieski RTF (25344)
Symbol: O4262408976370
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 340.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: O4262408976370
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 340.00
| Specyfikacja | |
| Kolor obudowy | Niebieski |
| Kolor obudowy | Czerwony |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Funkcja automatycznego startu | Tak |
| Poziom trudności | Początkujący |
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Ilość prędkości | 3 |
| Rodzaj silnika | Silnik elektryczny |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Typ konstrukcji | Gotowy do lotu (RTF) |
| Typ produktu | Dron |
| Rodzaj opakowania | Skrzynka |
| Ilość | 1 |
| Szerokość | 64mm |
| Długość | 341mm |
| Wysokość | 160mm |