No name Dron Amewi DRE Drone Formul Wyścig torowy + Tor wyścigowy Niebieski
Symbol: 548840
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 244.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 548840
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 244.00
| Specyfikacja | |
| Poziom trudności | Początkujący |
| Czas lotu | 10 min |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Ilość prędkości | 3 |
| Typ produktu | Dron |
| Rodzaj silnika | Silnik elektryczny |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Tak |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Kolor obudowy | Niebieski |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kolor obudowy | Biały |
| Funkcja automatycznego startu | Tak |
| Maksymalny zasięg działania | 50 m |
| Zalecany wiek | Dziecko |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Efekty świetlne | Tak |
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Typ konstrukcji | Gotowy do jazdy (RTR) |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Długość produktu | 125 mm |
| Waga produktu | 39 g |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Języki instrukcji obsługi | Angielski |
| Języki instrukcji obsługi | Niemiecki |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,08 kg |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Szerokość opakowania | 270 mm |
| Rodzaj opakowania | Skrzynka |
| Ilość | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB |
| Głębokość opakowania | 370 mm |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Zgodne rodzaje baterii | AAA |
| Napięcie akumulatora (nadajnik) | 1,5 V |
| Czas ładowania | 1 godz |
| Liczba baterii (nadajnik) | 3 |
| Ilość komór baterii | 1 |
| Wymagane baterie | Tak |
| Pojemność baterii | 430 mAh |
| Żywotność baterii | 10 min |
| Szerokość | 64mm |
| Długość | 341mm |
| Wysokość | 160mm |