No name Koparka Jamara Liebherr R936 1:20 2.4G 6+
Symbol: 405060
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 416.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 405060
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 416.00
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Efekty świetlne | Tak |
| Dźwięki | Tak |
| Typ produktu | Koparka |
| Kolor obudowy | Pomarańczowy |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Tak |
| Skala | 1:20 |
| Typ konstrukcji | Gotowy do jazdy (RTR) |
| Rodzaj silnika | Silnik elektryczny |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Replica | Tak |
| Oryginalna nazwa modelu | Liebherr R936 |
| Częstotliwość nadajnika | 2.4 GHz |
| Sugerowana płeć | Chłopak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Wysokość produktu | 230 mm |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Waga produktu | 1,22 kg |
| Długość produktu | 500 mm |
| Nadajnik | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Żywotność baterii | 30 min |
| Nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 lat | Tak |
| Ostrzeżenie UE TSD | Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 36 miesiąca życia |
| Szerokość | 395mm |
| Długość | 440mm |
| Wysokość | 185mm |