No name Xerox 106R04082 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Cyjan
Symbol: 106R04082
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 1510.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 106R04082
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 1510.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 26500 stron(y) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kompatybilność | VersaLink C9000 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 480mm |
| Wysokość | 190mm |