No name Wentylator VRM CoolerMaster WAK MasterLiquid 240 Atmos II
Symbol: 556519
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 584.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 556519
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 584.00
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 6 lat(a) |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Złącze wentylatora | 7-pin |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Aluminium |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Pobór mocy wentylatora VRM | 2 W |
| Natężenie pompy | 12 V |
| Pobór mocy wentylatora | 6 W |
| Natężenie wentylatora | 12 V |
| Pobór mocy pompy | 3,84 W |
| Prąd wentylatora | 0,5 A |
| Bezpieczny prąd | 0,8 Ah |
| Wysokość pompy | 3,9 cm |
| Wysokość chłodnicy | 2,7 cm |
| Długość tuby | 35 cm |
| Głębokość chłodnicy | 27,7 cm |
| Szerokość pompy | 8,7 cm |
| Głębokość pompy | 9,25 cm |
| Szerokość chłodnicy | 11,9 cm |
| Głębokość opakowania | 292 mm |
| Waga produktu | 1,41 kg |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 122 x 241 x 26,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,26 kg |
| Wysokość opakowania | 136 mm |
| Szerokość opakowania | 211 mm |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 36 dB |
| Złącze pompy | 3-pin + 4-pin |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Ciśnienie statyczne wentylatora | 3,61 mmH2O |
| Minimalna prędkość wentylatora | 690 RPM |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 2500 RPM |
| Średni czas wytrzymałości wentylatorów (MTTF) | 160000 h |
| Prędkość motora pompy | 3400 RPM |
| Poziom hałasu pompy | 25 dB |
| Średni czas wytrzymałosci pompy (MTTF) | 210000 h |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1155 (Socket H2) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1156 (Socket H) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1150 (Socket H3) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1851 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1200 (Socket H5) |
| Przepływ powietrza | 240,35 m³/h |
| Maksymalny przepływ powietrza | 141,4 ft³/min |
| Model | Zestaw do chłodzenia płynami |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Typ łożyska | Loop Dynamic Bearing (LDB) |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Szerokość | 137mm |
| Długość | 330mm |
| Wysokość | 215mm |