Corsair Corsair CO-9051026-WW system chłodzenia komputerów Obudowa komputera Wentylator 12 cm Czarny 3 szt.
Symbol: 476506
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 679.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 476506
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 679.00
| Specyfikacja | |
| Liczba łopatek wentylatora | 9 |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Natężenie znamionowe | 0,4 A |
| Grubość wentylatora | 2,5 cm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Ciśnienie statyczne wentylatora | 5,22 mmH2O |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Typ łożyska | Łożysko magnetyczne lewitujące |
| Minimalny przepływ powietrza | 9,75 ft³/min |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 0,13 mmH2O |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Maksymalny przepływ powietrza | 69,9 ft³/min |
| Prędkość obrotowa (min) | 400 RPM |
| Model | Wentylator |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 5,22 mmH2O |
| Prędkość obrotowa (max) | 2400 RPM |
| Ilość sztuk | 3 |
| Szerokość | 88mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 125mm |