Corsair Corsair iCUE LINK RX120 RGB Obudowa komputera Wentylator 12 cm Biały 3 szt.
Symbol: LUCS-139
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 524.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LUCS-139
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 524.00
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Prąd wentylatora | 0,66 A |
| Waga produktu | 69 g |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 36 dB |
| Minimalny przepływ powietrza | 10,4 ft³/min |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 10 dB |
| Maksymalny przepływ powietrza | 73,5 ft³/min |
| Typ łożyska | Łożysko magnetyczne lewitujące |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Prędkość obrotowa (min) | 400 RPM |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Prędkość obrotowa (max) | 2100 RPM |
| Ilość sztuk | 3 |
| Model | Wentylator |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Ciśnienie statyczne wentylatora | 4,38 mmH2O |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Liczba śrub | 20 |
| Dołączone śruby | Tak |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 85mm |