No name Toshiba 6AJ00000271 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Żółty
Symbol: Toshiba T-FC210EY 6AJ00000168
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 616.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Toshiba T-FC210EY 6AJ00000168
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 616.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 33600 stron(y) |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kompatybilność z marką | Toshiba |
| Kod OEM | T-FC210E-Y |
| Model | Oryginalny |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | e-STUDIO 2010AC e-STUDIO 2510AC |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 520mm |
| Wysokość | 95mm |