No name Toner do drukarki Utax PK-5020Y (1T02YJAUT0)
Symbol: 17613328000
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 501.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 17613328000
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 501.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kod OEM | PK5020Y |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 5000 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Utax |
| Kompatybilność | P-C3563DN, P-C3563i MFP, P-C3567i MFP |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 335mm |
| Wysokość | 110mm |