No name Toner Utax CK-8513 CK8513 Purpurowy (1T02RMBUT0)
Symbol: 1T02RMBUT0
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 575.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1T02RMBUT0
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 575.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Utax |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 20000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Kompatybilność | 4006CI |
| Szerokość | 84mm |
| Długość | 628mm |
| Wysokość | 85mm |