No name Toner Utax CK-8512 CK8512 Błękitny (1T02RLCUT1)
Symbol: 1T02RLCUT0
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 497.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1T02RLCUT0
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 497.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Utax |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 15000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kod OEM | CK-8512C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | Utax 3206CI |
| Szerokość | 86mm |
| Długość | 627mm |
| Wysokość | 82mm |