No name Otwarty toner zwrotny czarny dla MS818 45000 stron
Symbol: 53B2X00
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 2139.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 53B2X00
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 2139.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 45000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj naboju z atramentem | Ekstra (Super) Wysoka wydajność |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | MS818 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 365mm |
| Wysokość | 105mm |