No name Monitor zakrzywiony JAPANNEXT 86,4cm JN-IPS340UWQHD60C-C65W-HS-W
Symbol: 560171
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 1624.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 560171
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 1624.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 45 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 24 V |
| Prąd wejściowy | 4 A |
| Pobór mocy (max) | 45 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 26 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 39 kWh |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 80 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 365 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 818 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,9 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Szerokość opakowania | 980 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,3 kg |
| Wysokość opakowania | 438 mm |
| Głębokość opakowania | 203 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | USB Type-C |
| Przewody | USB typu A na USB typu B |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 px |
| Typ HD | UltraWide Quad HD |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 1.073 billionów kolorów |
| Natywna proporcja obrazu | 21:9 |
| Przekątna ekranu | 34" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Rozmiar plamki | 0,232 x 0,232 mm |
| Klasyfikacja krzywizny ekranu | 3800R |
| Typ matrycy | IPS |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 3 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Funkcja Picture-in-Picture | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| HDCP | Tak |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| HDMI | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 65 W |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 420mm |
| Wysokość | 320mm |