No name Kaseta Utax PK-5020M PK5020M (1T02YJBUT0)
Symbol: 17613339000
Dostępność: Średnia dostępność 27 szt.
Cena: 501.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 17613339000
Dostępność: Średnia dostępność 27 szt.
Cena: 501.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Utax |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 5000 stron(y) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Kod OEM | PK5020M |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | P-C3563DN, P-C3563i MFP, P-C3567i MFP |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 135mm |
| Długość | 335mm |
| Wysokość | 125mm |