No name Kaseta Utax PK-5018K (1T02TW0UT0), juoda kasete
Symbol: 1T02TW0UT0
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 638.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1T02TW0UT0
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 638.00
| Specyfikacja | |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 13000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Utax |
| Kompatybilność | Triumph-Adler PC3562DN, PC3562FDN, PC3562Series, PC3562iMFP, PC3566iMFP, Utax P C 3562 DN, C 3562 FDN, C 3562 Series, C 3562 i MFP, C 3566 i MFP |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 135mm |
| Długość | 335mm |
| Wysokość | 125mm |