No name KMP K-T83CX kaseta z tonerem 1 szt. Zamiennik Cyjan
Symbol: 2911,3003
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 256.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2911,3003
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 256.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Model | Zamiennik |
| Kod OEM | 1T02R9CNL0 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 2200 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kompatybilność | Kyocera Ecosys M 5521 cdn, Kyocera Ecosys M 5521 cdw, Kyocera Ecosys P 5021, Kyocera Ecosys P 5021 Series, Kyocera Ecosys P 5021 cdn, Kyocera Ecosys P 5021 cdw |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Pojemność | 25 g |
| Szerokość | 44mm |
| Długość | 292mm |
| Wysokość | 195mm |