Activejet Activejet ATB-821MNX Toner (zamiennik Brother TN-821 M; Supreme; 9000 stron; czerwony)
Symbol: ATB-821MNX
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 171.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATB-821MNX
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 171.00
| Specyfikacja | |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod OEM | Brother TN-821 M |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 9000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Zastępuje | Brother TN-821 M |
| Kompatybilność | Brother: HL-L9430CDN, HL-L9470CDN, CDNT, CDNTT, MFC-L9670CDN, MFC-L9630CDN. |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wersja | Supreme |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 370mm |
| Długość | 255mm |
| Wysokość | 140mm |
• Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.
• Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.
• Chronić przed dziećmi.